Ania
Bardzo zaangażowany Doktor. Życzliwie i wnikliwie tłumaczy.

czwartek, 31, marzec 2022
Kamila M.
Polecam.Wyszłąm bardzo zadowolona,nie żałuję zainwestowanych pieniędzy, profesjonalana obsługa, bardzo dokładnie doktor wszystko tłumaczy.

środa, 24, maj 2017
D
Pan Doktor wywarł bardzo dobre wrażenie - od razu poznał co jest przyczyną dolegliwości, w zasadzie na podstwie wywiadu. Pełen profesjonalizm, możliwość szybkiego zapisu baardzo na plus. Pozdrawiam

niedziela, 03, styczeń 2016
Iwona
Miły gość , pozdrawiam.

środa, 02, grudzień 2015
Daria

Polecam Doktora. Znakomicie wykonuje USG, wszystko opisze i objaśnia. Można pytać, na każde pytanie odpowie. Posiada dużą wiedzę w swojej dziecinie.


poniedziałek, 29, czerwiec 2015
agnieszka

polecam, Robiłam USG piersi i pana dr. Później konsultowałam się z panią doktor Moniką Nagadowską (jedna z najlepszych specjalistek jeśli chodzi o leczenie zmian piersi) i pani Nagadowska chwaiiła pracę doktora - powiedziała, że bardzo dokładnie wykonane badanie.


wtorek, 24, luty 2015
anna o.

Witam. Polecam tego lekarza. Uprzejmy i sympatyczny. Widać , że chce pomóc a nie odesłać z kwitkiem.


środa, 11, luty 2015
paniMecenas

Lekarz the best !!! spokojny , sympatyczny i z odpowiednim zasobem wiedzy.

Badajcie się Panie !


poniedziałek, 29, wrzesień 2014
milena79n

Witam wszystkie Panie. Robiłam w środę badanie piersi i chciałam przekazać bardzo pozytywną opinię. Profesjonalne podejście do pacjentki i przede wszystkim ogromna wiedza Pana Doktora. Polecam wszystkim. 

Milena N.


czwartek, 25, wrzesień 2014
panna O

Podpisuję się pod moimi poprzedniczkami. Polecam


sobota, 23, sierpień 2014
Elżbieta79

Chciałam z całego serca podziękować Panu Doktorowi za cierpliwość , dokładność i wiedzę ! dzięki Niemu znów się uśmiecham 

DZIĘKUJĘ DOKTORZE

 


środa, 20, sierpień 2014
marlenka

Szczerze polecam gabinet oraz Pana Doktora. Profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie zauważalne jest już po krótkiej wizycie. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia do pacjentów Pana Doktora.


czwartek, 07, sierpień 2014
Marzena K.

Witam , pragnę podzielić się z Państwem opinią o badaniu. Lekarz  zrobił na mnie dobre wrażenie, nie było dziwnych uwag ani  uśmiechów. Skupiał się na badaniu opisywał co widzi i widziałam , że wiec co mówi.  Powiedział czym można sie martwić a czego w ogóle nie ruszać. także jestem zdania , że można się u Pana Doktora badać.


wtorek, 05, sierpień 2014
Powered by Phoca Guestbook

Post Message

Captcha Image


© Diagnostyka USG Warszawa Bielany Żoliborz Bemowo Białołęka