Polecam.Wyszłąm bardzo zadowolona,nie żałuję zainwestowanych pieniędzy, profesjonalana obsługa, bardzo dokładnie doktor wszystko tłumaczy.

~ Kamila M.
Pan Doktor wywarł bardzo dobre wrażenie - od razu poznał co jest przyczyną dolegliwości, w zasadzie na podstwie wywiadu. Pełen profesjonalizm, możliwość szybkiego zapisu baardzo na plus. Pozdrawiam

~ D
Miły gość , pozdrawiam.

~ Iwona

Polecam Doktora. Znakomicie wykonuje USG, wszystko opisze i objaśnia. Można pytać, na każde pytanie odpowie. Posiada dużą wiedzę w swojej dziecinie.


~ Daria

polecam, Robiłam USG piersi i pana dr. Później konsultowałam się z panią doktor Moniką Nagadowską (jedna z najlepszych specjalistek jeśli chodzi o leczenie zmian piersi) i pani Nagadowska chwaiiła pracę doktora - powiedziała, że bardzo dokładnie wykonane badanie.


~ agnieszka

Witam. Polecam tego lekarza. Uprzejmy i sympatyczny. Widać , że chce pomóc a nie odesłać z kwitkiem.


~ anna o.

Lekarz the best !!! spokojny , sympatyczny i z odpowiednim zasobem wiedzy.

Badajcie się Panie !


~ paniMecenas

Witam wszystkie Panie. Robiłam w środę badanie piersi i chciałam przekazać bardzo pozytywną opinię. Profesjonalne podejście do pacjentki i przede wszystkim ogromna wiedza Pana Doktora. Polecam wszystkim. 

Milena N.


~ milena79n

Podpisuję się pod moimi poprzedniczkami. Polecam


~ panna O

Chciałam z całego serca podziękować Panu Doktorowi za cierpliwość , dokładność i wiedzę ! dzięki Niemu znów się uśmiecham 

DZIĘKUJĘ DOKTORZE

 


~ Elżbieta79

Szczerze polecam gabinet oraz Pana Piotra. Profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie zauważalne jest już po krótkiej wizycie. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia do pacjentów Pana Doktora.


~ marlenka

Witam , pragnę podzielić się z Państwem opinią o badaniu. Lekarz  zrobił na mnie dobre wrażenie, nie było dziwnych uwag ani  uśmiechów. Skupiał się na badaniu opisywał co widzi i widziałam , że wiec co mówi.  Powiedział czym można sie martwić a czego w ogóle nie ruszać. także jestem zdania , że można się u Pana Doktora badać.


~ Marzena K.

Dodaj swoją opinię:

Imię
Treść